להשיג מעצב פנים טוב

מעצב פנים או מעצב פנים?

אנשים לרוב רומנטיזים את המשימה של מעצב פנים מתוך הרעיון המטעה שהמשימה מורכבת אך ורק מבחירת צבעים ובדים לחדר. חובות אלה באמת מעט קרובות יותר לעיצוב פנים. אבל למעצב פנים יש הרבה תחומי אחריות, כולל אלה של מעצב פנים בנוסף לעבודות מורכבות יותר. הם כוללים ניהול אור, תכנון חלל, תיאום צבעים, מתן אומדנים שמתאימים לתקציב, וקבלנות משנה של ייצור והתקנת ריצוף, גופי תאורה, וילונות, ציפוי צבע וקירות, ריהוט וכדומה.

מספר גדל והולך של מעצבים אף לוקחים חלק בחלק הארכיטקטוני בבניית בית, לכן מעצבים בהחלט צריכים להיות מסוגלים לקרוא הדפסים ולהבין את קודי הבנייה. רצוי שמעצב פנים יהיה בעל ניסיון בתוכנות CAD ותוכנות לעיצוב הבית על מנת להכין תוכניות שרטוט או מצגות עבור לקוחות.

דרישות הכשרה וכניסה

עד לשנים האחרונות לא היו תוכניות חינוך מוסמכות למעצבי פנים מתנשאים בארצות הברית. כעת ישנם מספר מוסדות עם תכניות לעיצוב פנים שהוסמכו על ידי האיגוד הלאומי לבתי ספר לאמנות ועיצוב והמועצה להסמכת עיצוב פנים.עיצוב פנטהאוס תוכניות אלה נמשכות בדרך כלל בין שנתיים לחמש שנים ולרוב מסתיימות בתואר עמית, תואר ראשון או שני. שיעורי הלימוד לתכניות אלה עשויים לכלול CAD, עיצוב רהיטים, צבע ובדים, תכנון חלל, ארגונומיה, קורסים אדריכליים ואפילו פסיכולוגיה.

מרבית מעצבי הפנים בוחרים להיכנס לחניכה לאחר השכלה רשמית. במהלך תקופה זו בוגרים אחרונים עובדים תחת פיקוחו של מעצב מנוסה. זה נותן למעצבים להיות מסוגלים לבנות פורטפוליו וללמוד את החוקים והנופים של העסק לפני שאתה הולך סולו.

מעצבי פנים עשויים לבחור גם לקבל הסמכה על ידי מעבר בבחינה המנוהלת על ידי המועצה הלאומית להסמכת עיצוב פנים (NCIDQ). אחד יצטרך להיות בעל השכלה רשמית וגם ניסיון בעבודה כדי אפילו לשבת לבחינת NCIDQ. ה- NCIDQ הגדיר שישה מסלולים שונים הזמינים באתר שלהם. שים לב שתעודה היא דרישה לרישום מקצועי ב 26 ממדינות ארה”ב והמחוזות הקנדיים הדורשים רישוי. עליך גם להחזיק בתעודת NCIDQ אם תרצה להיות אדם בחברה האמריקאית למעצבי פנים, האיגוד הבינלאומי לעיצוב פנים וארגונים דומים אחרים.

סביבת עבודה ותנאים

מעצבי פנים לרוב פועלים כחלק מצוות עיצוב גדול יותר או על בסיס עצמאי, אם כי יש המוצאים עבודה במשרדי אדריכלים או בחנויות לריהוט בית. לקוחות נעים בין אנשים המעוניינים לשפץ את בתיהם לתאגידים העשויים לפתוח מיקום עסקי חדש.

בניית קשרים עם לקוחות היא חובה עבור כמעט כל מעצב ללא קשר למקום בו הוא עובד היא, מכיוון שהמטרה העיקרית של מעצב פנים היא לאתר את צרכיו ואת צרכיו של הלקוח ולשלב אותם באסתטיקה וגם בתפקוד הפנים. זה עלול לגרום לדאגה לסופי שבוע או שעות ארוכות בכדי להתאים ללוח הזמנים של הלקוח.

מעצבי פנים נוטים לנסוע ממקום למקום הרבה מכיוון שחלק ניכר מהזמן מבלה באתר בדיונים על תוכניות עם לקוחות ובפיקוח על עבודות קבלניות. אבל מעצבי פנים למעשה מבלים רבים את זמנם במשרד.

זכרו כי מעצבים לעיתים קרובות עובדים תחת לחץ בהתחשב בכך שהם מלהטטים ללא הרף על מועדים ותקציבים.

הרווחים

הלשכה האמריקאית לסטטיסטיקה של העבודה מדווחת כי השכר החציוני השנתי למעצבי פנים היה 44,950 דולר עד מאי 2008. 50 האחוז האמצעיים הרוויחו בין 10 האחוזים הזולים ביותר הרוויחו 27,230 דולר, ועשרת האחוזים הגדולים ביותר הרוויחו משמעותית יותר מ- 82,750 דולר.

נסה עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא עבודה ממלאת המאפשרת לבטא את היצירתיות שלו, אך ללא ספק זה לא לכולם. המעוניינים להפוך למעצבי פנים מעודדים להשתמש בעצמם בעיצוב פנים לפני שהם בדרך כלל מקבלים את ההחלטה להירשם למכון לעיצוב. אתה בהחלט יכול לעשות זאת על ידי עיצוב פנים הבית האישי שלך או היכרות עם תוכנת עיצוב הבית. אם אתם לומדים שעיצוב פנים הוא בשבילכם, אז חבקו את עצמכם לקריירה מומלצת וקפצו ראש בראש!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>