בריכת הפיברגלס – נקודות חיוניות שיש לקחת בחשבון

לפני שאתה רוכש בריכה מסוג כלשהו, ​​וודא שאתה מבין את היתרונות והחסרונות של בריכה מסוג זה. במאמרים קודמים כאן דיברתי מדוע תרצה לקנות בריכת פיברגלס. במאמר הקצר הזה ברצוני להציג צד אחר של הוויכוח – מדוע אולי אינך רוצה לקנות בריכות פיברגלס, ואת הבעיות שאולי תרצה לחשוב עליהן לפני שתקבל החלטה זו.

בריכות שחיה פיברגלס עשויות להיות לבעיות האלה שעליך לקחת בחשבון לפני ההתקנה:

1) אין להם אפשרויות התאמה אישית זהות לבריכות אחרות (כמו בריכות גניט או בטון).
2) העלות המקדימה של הבריכה היא בדרך כלל יותר
3) אתה יכול למצוא בעיות עם ריקון הבריכה לחלוטין

ראשית, נעבור על סוגיות ההתאמה האישית. מכיוון שבריכות המיוצרות מפיברגלס מיוצרות במפעל ואז מובאים לדלתכם יתכן שלא תהיה לכם היכולת להחזיק בריכה מעוצבת כלשהי. ברור שזו באמת לא בעיה אם אתה קונה צורה של בריכה סטנדרטית יותר (ריבועית, עגולה וכו ‘), אבל אם אתה מעדיף משהו שנראה כמו נווה מדבר וממלא את הצורה הייחודית מאוד של החצר שלך, סביר להניח שאתה יוצא מזל אלא אם כן תמצא יצרן שיבנה לך עבודה בהתאמה אישית לחלוטין.

שנית, העלויות המקדימות של בריכת שחייה מפיברגלס בדרך כלל גבוהות יותר מבריכה מסוג בטון. כן, זה יכול להיות אינטואיטיבי כנגד העובדה שלוקח כל כך הרבה פחות זמן להכניס לבריכה מסוג זה, אבל זה המצב. עם זאת,בריכות פיברגלס פשוט מכיוון שעלויות החזית הרבה יותר אינן רומזות כי לאורך אורך החיים של הבריכה זה לא יהיה זול יותר – בריכות פיברגלס אכן מאפשרות לכם לחסוך כסף על עלויות תיקון וכימיקלים.

לבסוף, יתכן שלא תהיה לך היכולת לרוקן לחלוטין את בריכת השחייה שלך, מה שמקשה מעט על חורפי החורף וניקוי או שליטת מים שלך ולהתחיל מחדש. זה נכון במיוחד באזורים שבהם מפלס מי תהום קרובים או יותר מגובה הבריכה הנוכחי שלך. דאג לשוחח עם מומחה הבריכה המקומי שלך כדי לוודא שאכן זה המקרה שלך.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>