כיצד לקבוע את עלות בניית הבית

בניית בית אישי משלך היא רצון שמתגשם עבור רבים. כדי לבדוק את עלות בניית הבית נסה להשתמש באחד מעריכי הערכת הבניינים החינמיים העשויים למצוא באינטרנט. זה יספק לך דמות בפארק הכדור, ונקודה להתחיל.

השלב הבא הוא יצירת קשר עם בונים בקהילה שלך. דעו מראש את הקטע המרובע המשוער שתרצו לבנות. שוב, כעת בתהליך הערכה תספיק. הקבלן יודיע לך על מחירו למטר מרובע. תכונות מסוימות של הבית המוצע של אחד יהיו יקרות יותר מאחרות. למותר לציין כי התוכנית שלך תשתנה ככל הנראה בהמשך.

בדוק אם יש בתים עם מידות דומות כמו הבית שאתה מציע לבנות.כמה עולה לבנות בית משימת צופיות זו תספק לכם מושג לגבי סוגי הבתים הזמינים שיכולים להיות כמו שלכם. הקפד לבחון מספר בתים. ברגע שאתה יודע את המחיר למטר מרובע הכפיל את הנתון הזה למחיר הבית שאתה בונה. ובכך נותן לך מושג טוב מאוד לגבי ההוצאה המזומנת הנדרשת.

צורת הבית שאתה רוצה לבנות משפיעה על עלות הבנייה. בית בצורת מלבן הוא זול יותר מבית עם הרבה זוויות ופינות. ככל שהבית מכופף יותר, כך נדרש חומר רב יותר.

למותר לציין כי העלות האולטימטיבית תהיה יותר מההערכה המקורית. עם זאת, תכנון נבון יכול להפחית כמה חריגות עלויות. כלל אצבע נהדר שכדאי לעקוב אחריו הוא לאפשר 10% מההצעה המקורית לכסות את העלויות הבלתי צפויות הללו.

לסיכום, צור קשר עם בונה סמוך. הוא יספק לך את העלות שלו לכל מחיר ברגל. השווה בתים דומים לרוב זה שאתה רוצה לבנות. הקפד להוסיף 10 לחוזה המקורי בכדי לכסות את עלויות ההפעלה.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>